Електростимуляція. Одним з найбільш ефективних і популярних методів фізіотерапії є електростимуляція м’язів. Курс таких процедур дозволяє досить швидко відновити пошкоджені нервові закінчення, тканини та м’язи. Для лікування деяких патологій також призначають курс електростимуляції. Ця процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке спрямовує імпульсні струми безпосередньо до тканин, органів і систем.

Електростимуляція м’язів, як правило, є частиною комплексної терапії захворювань нервової системи, які обмежують рухову активність людини, призводять до виснаження м’язової тканини і занепаду сил. Електростимулятор направляє імпульс на хворий орган, через що виникає негайне м’язове скорочення і з’являється рухове збудження. При цьому деякі клітини головного мозку також починають працювати активніше. Цей метод лікування перешкоджає атрофії та склеротичній зміна м’язової тканини, підсилює кровообіг і лімфообіг, поліпшує стан стінок кровоносних судин.

Переваги

Ефективно відновлює працездатність м’язів. Не тільки лікує захворювання, але також має знеболюючий ефект.

Лікувальний ефект

Ефективно відновлює працездатність м’язів. Не тільки лікує захворювання, але також має знеболюючий ефект.

Також електростимуляція застосовується для лікування захворювань нервової системи. Процедура буде корисною всім пацієнтам, у яких виявлено значне зниження швидкості проведення нервового імпульсу. Також така терапія незамінна для хворих з парезом, паралічем, травматичним пошкодженням нервових закінчень.

Електростимуляція м’язів буде ефективною тільки у тому випадку, якщо поєднувати цю процедуру з іншими методами лікування.

Про процедуру

Тривалість терапії визначається лікарем у залежності від симптомів, давності ураження, характеру процесу та інших факторів. Тривалість однієї процедури зазвичай не перевищує 40 хвилин, при цьому один нерв або м’яз стимулюється максимум 2-3 хвилини, після чого необхідна пауза близько 10 хвилин.

Електростимуляцію проводять щодня, або навіть кілька разів в день. Курс лікування становить від 10 до 20 днів.

Показання та протипоказання для Електростимуляції щодо лікувального профілю санаторію «Ворзель»:

Показання

  • розсіяний склероз, синдром Гієна-Барре, полінейропатія та інші недуги, що супроводжуються спастичним паралічем;
  • знижена чутливість кінцівок після серйозної травми;
  • тривале лікування складних переломів, при якому рухова активність пацієнта обмежується. Як правило, при такій травмі м’язи пацієнта виснажуються.

Протипоказання

  • ревматизм;
  • часті кровотечі;
  • миготлива аритмія;
  • патологія серця і судин;
  • запальні та інфекційні захворювання;
  • онкологічні захворювання.