На згадку про Літо

Подаруйте своїм дітям здоров’я та незабутні враження

<a name="stih5"></a>

ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ “ЛІСНИЙ”

Замовлення путівок до дитячого оздоровчого табору

М’який клімат, чисте повітря, насиченість киснем та запахом хвої, захищеність від вітру, відносно рівномірне добове розподілення температури сприяють чудовому відпочинку та оздоровленню дітей

The gallery was not found!<p><p><p><p><p><p><p><p><p><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Кожен день проживання в таборі – особливий, має свою назву і свої незвичайні пригоди та цікаві заходи, а також улюблені спортивні ігри і змагання. В таборі панує атмосфера дружби, взаємоповаги і радості.

Табір складається з трьох цегляних двоповерхових котеджів по 80 ліжко-місць. В кімнатах по 4 ліжка, на кожному поверсі душова кімната, дві туалетні кімнати, дві умивальні кімнати, кімнати для гігієни дівчат.

Їдальня забезбечує дітей 5-ти разовим харчуванням.

В таборі є медичний корпус з ізолятором та клуб на 250 місць.

Територія табору обладнана двома волейбольними, одним футбольним та дитячим ігровими майданчиками. Оздоровчий табір цілодобово забезпечується гарячою водою. Діти тричі на тиждень відвідують критий 25-ти метровий басейн санаторію «Ворзель».

За результатами державної атестації, проведеної Міністерством соціальної політики України 18 липня 2013 року, оздоровчому табору «Лісний» присвоєно І категорію (свідоцтво: серія І-АІ № 00389). Профільною спеціалізацією є відпочинок та оздоровлення дітей віком 7-17 років.

<a name="stih5"></a>

ЗАМОВЛЕННЯ ПУТІВКИ ДО ТАБОРУ “ЛІСНИЙ”


Чекаємо вас наступного літа!

Замовлення путівок буде доступним після затвердження плану-графіку змін на 2022 рік.